אודות

כששואלים אותי במה אני עוסקת אני מספרת
שאני מגשימת חלומות. שלי ושל אחרים.

כל תכשיט הוא סיפור, הוא משמעות, הוא זיכרון – וככזה אין שניים זהים התכשיט עתיק כמו האדם עצמו. הוא חוצה תרבויות, יבשות וזמן, מסמל עוצמה והמשכיות ולמרות שבכל פעם הצורה אחרת החיבור בין הרוח לחומר כמו בין גוף לנפש נשמר בכולם. הדבר שמחבר עבורי בין כל הסיפורים הוא הדיוק.

עיצוב מוקפד, שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תשומת לב לפרטים הקטנים, רמת גימור גבוהה, שימוש בטכניקות מגווונות מהדפסת תלת מימד ועד צורפות מסורתית ומעל הכל תפירה של התכשיט באופן מדויק לסגנון, לטעם ולתקציב. אני יוצרת בזהב, ביהלומים ואבני חן צבעוניות.

זהב כי זו מתכת שמתמסרת בקלות כי היא יודעת את ערכה, מקבלת ומעצימה כל דבר שנוכח לידה, דומיננטית ושומרת על הייחוד שלה יהלומים ואבני חן אני אוהבת כי צבע הוא החופש לבחור, בכל יום מחדש. אני מזמינה אתכם כאן למסע את תוך תהליך היצירה שלי מסע שכמו כל מסע עובר בתחנות.

מקורות ההשראה שמשפיעים עלי בעבודתי, הסיפורים מאחורי התכשיטים, האהבה שלי לחומרים, טכניקות העבודה ועוד האמת היא שאני נהנית מכל שניה ורגע בעשייה הזאת כנראה בגלל שכל אדם והסיפור שלו מציתים את הדמיון שלי באש שונה, מה שהופך את התהליך הזה למרתק וייחודי, כשהמשימה שלי היא להפוך את המשמעות לפריט מוצק ומוחשי, כזה שתוכלו להחזיק בכף ידכם, או ולהעניק אותו למי שאתם אוהבים.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהבחזרה לקניה